iSOHA ZENERGY CLINIC je klinika podporovaná mezinárodní školou holistických léčebných metod iSOHA International School Of Healing Arts. Naši iSOHA studenti a zkušení terapeuti nabízejí pomocí holistických a alternativních metod své služby pod supervizí Seymoura Koblina. (učitel a terapeut ovlivňující životy lidí po celém světě přes 30 let)

Seymourovo učení intuitivně naviguje jednotlivé klienty k tomu, aby oni pomohli sami sobě.  Učení je tedy založeno na sebepoznání a využití unikátní harmonie přírody, která existuje v každém z nás. Tato stále se vyvíjející rovnováha směřuje naši životní cestu skrze naplnění našich snů a smyslu života.

Dáváme našim klientům více než jen masáž či terapii. Učíme je vnímat své tělo, emoce, duši a dojít k sebe uzdravení. Nabízíme vhled každému klientovi do tradičních orientálních znalostí a léčebných metod aplikovatelných v každodenní realitě současné moderní společnosti. Učíme své klienty – rodiče, jak pomoci sami sobě a následně svým dětem zejména s běžnými zdravotními symptomy, a to přírodní cestou a pohledem do hloubky všech možných příčin a vlivů.

NABÍZÍ : Zen-Touch™ Shiatsu masáž, akupunkturu a iSOHA mobilní služby
SLEVA 50% na první terapii (60 min.)
BALÍČEK 5+1 (při platbě 5 terapií předem – 6. terapie ZDARMA)